ورود به سیستم :
برنـــامه نویسی :
شما با اين ابزار مي توانيد آزاد بودن و يا آزاد نبودن هر دامنه ي اينترنتي را چک کنيد.اين ابزار در 6 رنگ مختلف آماده سازي شده .براي مثال theme-designer.com يک دامنه اينترنتي است.
كد تقويم رو ميزي يكي از كدهاي كاربردي و زيباساز وبلاگ و سايت است. با قرار دادن يکي از کدهاي دل خواه خود در قسمتي از سايت و وبلاگ خود ، تاريخ همان روز به بازديد کنندگانتان نشان داده مي شود.
اين ابزار براي نشان دادن رتبه وب سايت و يا وبلاگ شما در موتور جستجوي گوگل (page rank) مي باشد. اين رتبه بندي از 0 تا 10 و بهترين معيار براي ارزيابي سايت و يا وبلاگ شما از نظر اهميت در شبكه جهاني اينترنت است.
ين ابزار مفيد که با استفاده از مترجم گوگل طراحي شده ، پس از قرار گرفتن در سايت شما پرچم کشورهاي مختلف را در سايت شما به نمايش در مي آورد. هر بازديدکننده با توجه به زبان خود مي تواند بر روي پرچم کشور خود کليک کرده و آن صفحه از سايت شما را به زبان دلخواه مشاهده نمايد .
با استفاده از اين کد پر کاربرد ، مي توانيد تعداد بازديدهاي هر مطلب خود را مشاهده کنيد.و همچنين مي توانيد رنگ + کادر + اندازه فونت نوشته را نير تغيير دهيد.
با استفاده از اين ابزار مي توانيد براي هر مطلب و يا هر صفحه از وب سايت و يا وبلاگ خود يک ابزار امتياز دهي گرافيکي ايجاد کنيد. براي اين ابزار 15 نماد در اندازه هاي مختلف طراحي شده که مي توانيد به دلخواه خود يکي را انتخاب کنيد.
با استفاده از اين ابزار مي توانيد تاريخ شمسي - تاريخ ميلادي - ساعت به وقت ايران و همچنين ساعت به وقت کاربر را در وبلاگ و سايت خود نمايش دهيد.از امکانات جالب اين ابزار مي شود به بخش تنظيمات اين ابزار اشاره کرد که امکانات زيادي را در اختبار کاربران قرار مي دهد.
مديران سايت‌ها و وبلاگ نويسان حرفه‌اي به آمار سايت خود اهميت بسياري مي دهند. تحليل صحيح آمار سايت موجب شناخت بيشتر سايت و نيازهاي مخاطبان آن مي شود.ابزار آمارگير حرفه اي تم ديزاينر توانايي نمايش آمار دقيق وب سايت و يا وبلاگ شما را دارا هست.