دانلود زیرنویس رایگان از بلکس ساب

به همان اندازه که سینما با افزایش تولید محصولات کمپانی های فیلم سازی و شبکه های تلوزیونی و اینترنتی گسترش پیدا کرده، تقاضای مخاطبین و انتظارات آنها نیز چند برابر شده است. با وجود شبکه هایی مانند نتفلیکس دیگر نمیتوان انتظار داشت که بیننده به منتشر شدن یک یا دو سریال خوب در سال راضی باشد و یا انتظارات او به دیدن سری جدید ماموریت غیر ممکن، سریع و خشن n+1 و در نهایت فیلم های اسکاری آخر سال محدود شود. سرعت انتشار محصولات با کیفیت و انتظار بیننده ها به شکل معنا داری در سال های اخیر افزایش پیدا کرده و در کشورهایی مانند ایران که علاقه مندان به سینما زیاد هستند تولید زیرنویس نیز به همان اندازه اهمیت دارد و در نتیجه سرعت و کیفیت انتشار چالشی بزرگ برای وبسایت هایی است که در این زمینه فعالیت دارند. این روز ها بیننده ها انتظار دارند با انتشار فیلم یا سریال مد نظرشان، زیرنویس آن نیز بلافاصله منتشر شود و دیگر فاصله زمانی یک یا دو روز برای دانلود زیرنویس معنای خود را از دست داده و برای بسیاری از دنبال کننده ها غیر قابل قبول است. یکی از جامع ترین وبسایت های زیرنویس فارسی وبسایت بلکس ساب ( blaxsub ) است که به تازگی کار خود را شروع کرده و برای دانلود زیرنویس فارسی میتوانید به آن مراجعه کنید ولی چرا بلکس ساب؟؟

دانلود زیر نویس فارسی

بلکس ساب رایگان است

این روزها رایگان بودن خدمات در اینترنت تبدیل به چالشی شده که بسیاری از رقبا بخصوص در عرصه سینما، فیلم و سریال درگیر آن هستند چرا که این موضوع برای کاربران اهمیت زیادی دارند ولی واقعیت این است که کمتر سایتی پیدا میشود که خدماتش را رایگان ارائه دهد و کیفیت را نیز حفظ کند و اینجاست که فرق بین یک وبسایت خوب و یک وبسایت فوق العاده مشخص میشود. بلکس ساب علی رغم ارائه رایگان خدمات، کیفیت را نیز جز اساسی ترین سیاست های خود قرار میدهد.

بلکس ساب اهل رقابت است

یکی از مهمترین سیاست های تیم بلکس ساب اتش آنها برای رقایت است چرا که رقابت باعث پیشرفت و پویایی میشود. بلکس ساب خوب میداند که کلید فراموش نشدن پویایی و تلاش مداوم برای پیشرفت است و ازین بابت همیشه و درهمه حال به گسترش و افزایش امکانات فکر کرده و نگاهی رو به جلو دارد.

دانلود زیرنویس رایگان از بلکس ساب

احترام به کاربران / کلید موفقیت

در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی، طراحی جذاب، رابط کاربری آسان از جمله مهمترین عناصری است که در بسیاری از وبسایت های ایرانی به آنها توجهی نمیشود. تجربه نشان میدهد که نبود این عناصر در یک وبسایت رایگان شاید باعث نشود که کاربران از خدمات وبسایت شما استفاده نکنند ولی احترام به کاربر چه میشود؟؟ احترام به کاربر بخش عمده ای از رفتار حرفه ای را به خود اختصاص میدهد، رفتاری که هر تیمی که هدف بزرگی دارد باید از آن برخوردار باشد. ما در بلکس ساب احترام به کاربر را جز مهمترین اصول خود قرار داده ایم و همیشه سعی میکنیم به این اصل به شکل یک شعار نگاه نکنیم.

 

نظرات و دیگر موارد
اگر این قالب را دوست دارید امتیاز دهید :
این نوشته هنوز دیدگاهی ندارد. می توانید دیدگاه خود را بنویسید